Bramy
Bramy Bramy segmentowe są doskonale wkomponowane w architekturę początku XXI wieku, indywidualnie dostosowane do życzeń i potrzeb. Łatwe w obsłudze, oszczędzają cenną powierzchnię, są niezastąpione w budynkach przemysłowych, usługowych i handlowych, a także w garażach.

Dlaczego brama segmentowa ?

Uniwersalność "segmentówki" jest jej największym atutem. Z powodzeniem funkcjonują jako bramy zewnętrzne - wjezdne, przy rampach wyładowczych, dokach przeładunkowych i jako bramy wewnętrzne między oddzielnymi pomieszczeniami.

Doskonale sprawdzają się w warsztatach mechanicznych, halach magazynowych, myjniach samochodowych, garażach przemysłowych, w halach produkcyjnych oraz w budynkach rolno-gospodarczych. Są również optymalnym rozwiązaniem dla przemysłu spożywczego gdzie w wersjach o podwyższonej odporności na korozję i działanie czynników kwasowych spełniają wysokie standardy sanitarne.

Brama segmentowa wykonana zgodnie z normami i standardami europejskimi zapewnia maksimum bezpieczeństwa użytkownikom, pojazdom i urządzeniom funkcjonującym w jej otoczeniu.

Wszystkie elementy bramy zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe. Otwierana jest do góry, a dzięki gumowej uszczelce zimą nie przymarza do podłoża i nie wymaga czasochłonnego odśnieżania podjazdu. Poza tym całość konstrukcji prowadzącej znajduje się wewnątrz pomieszczenia, dzięki czemu prowadnice i inne elementy eksploatacyjne nie ulegają zanieczyszczeniom i nie wymagają częstych wizyt serwisanta.

Świetnie sprawdza się przy bezpośrednich wjazdach z ulicy - otwierana do wewnątrz i sterowana zdalnie.

Oszczędność miejsca - montowana bezpośrednio za otworem, nie potrzebuje wolnej przestrzeni przed budynkiem ani wewnątrz pozwalając na wykorzystanie w pełni długości pomieszczenia i podjazdu.

Wielość opcji obsługowych bramy pozwala dobrać optymalne rozwiązania dla każdego jej użytkownika. Zdalne sterowanie zaoszczędzi nam trudu wysiadania z auta lub zsiadania z wózka. Zautomatyzowana obsługa bramy znacznie usprawni jej eksploatację, a zabezpieczenia współpracujące z automatyką, dodatkowo podniosą bezpieczeństwo pracy.
 
Aktualna oferta
Rolety
Nasze rolety składane są z elementów produkowanych przez firmę PORTOS. Dzięki nowoczesnym maszynom i odpowiednio dobranym surowcom, produkty firmy są wysokiej jakości przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.